57.061.10 - PEPPER PAD - Podstavek iz blaga za lonec
0,53 € +DDV
| Zaloga |
3.094 |
Osnovni podatki
| Koda | 57.061.10 |
| Model | PEPPER PAD |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 18 x 18 cm |
| Paket | 100/20/1 |
| Neto teža | 0.04 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač |
| Material | Cotton, Bombaž |
| Črtna koda | 8605040026489 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 100 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.395 x 0.2 x 0.265 m |
| Teža bruto kartona | 3.94 kg |
| Volumen kartona | 0.02 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 630251000000 |
Podobni izdelki
+ 5 Barve
blizu
blizu
+ 5 Barve
blizu


